Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

Wspiera kumoterki.pl

Linki i Partnerzy

Sąsiedzi

Kumoterki w Ludźmierzu – wyniki

Opis

Publikujemy wyniki i ogólne zajęte miejsca po zawodach kumoterskich w Ludźmierzu.
Wyniki z Ludźmierza. Dane z formularzy sędziowskich. Podajemy tę uwagę, ponieważ zdarzały się już błędy na formularzach sedziowskich. Przykładem może być podanie na formularzu koń Bojar zamiast Bajarz, koń Ikra zamiast Iskra.
Jeśli zauważycie jakieś zakłamania w danych prosimy o dopisanie do komentarza.

Parada Gazdowska – zaprzęg dwukonny
1. Ścisłowicz Jan I Maria i rodzina (Ludźmierz) konie Regent i Haber
2. Król Józef (Trute) konie Dukat i Alaska
3. Rzepka Wojciech (Leśnica) – konie Dudek i Kuba
4. Cetera Wacław i Dorota (Zaskale) konie kuce Kuba i Karus
5. Król Kazimierz (Trute) – konie Dudek i Fan
6. Kluś Stanisław (Skrzypne) – konie Wicher i Tajfun

Parada Gazdowska – kumoterki
1. Wojciech Ścisłowicz i Beata Jachymiak (Ludźmierz) – koń Bajarz
2. Nędza-Chotarski Andrzej i Pawlikowska-Kantek Basia (Kościelisko) – koń Aktor
3. Bobek Jan i Małgorzata (Rogoźnik) koń Dalia
4. Lichaj Maciej i Świder Małgorzata (B. Dunajec) koń Idol
5. Rzadkosz-Pulka Stanisław i Elżbieta (Ząb) – koń Dragon
6. Rusnak Michał i Monika Pawlikowska (B. Dunajec) – koń Rosvell

Wyścig Kumoterek:
1. Skupień Małgorzata i Dziuban Jacek – koń First Touch
2. Gał Stanisław i Barbara Walczak – koń Gratis
3. Dziuban Bogdan i Bobak Anna – koń Karino
4. Bobak Anna i Stanisław Bobak – koń Dolnik
5. Rzadkosz Stanisław i Elżbieta – koń Nepal
6. Michał Rusnak i Monika Pawlikowska – koń Jagoda
7. Szarek Józef i Małgorzata Szaflarska – koń Jankes
8. Bobak Anna i Dziuban Jacek – koń Cyprys
9. Bafia Piotr i Małgorzata Szaflarska – koń Miłek

Skiring:
1. Rzadkosz Stanisław – koń Sawoj
2. Gał Stanisław – koń Gratis
3. Skupień Małgorzata – koń First Touch
4. Nędza-Chotarski Andrzej- koń Aktor
5. Rzadkosz Stanisław – koń Nepal
6. Bobak Stanisław – koń Dolnik
7. Bobak Tadeusz – koń Karino
8. Rusnak Stanisław – koń Jagoda
9. Czyszczoń Wojtek – koń Bojar
10. Medes Paweł – koń Świstek
11. Galica Józef – koń Bak
12. Pietrzyk Bogdan – koń Fest
13. Pietrzyk Bogdan – koń Jarwis
14. Medes Paweł – koń Jurata
Stanisław Rusnak – koń Jagoda dyskw.
Bobak Tadeusz – koń Bach dyskw.
Rusnak Michał – koń Jankes dyskw.
Bobak Tadeusz – koń Ładna dyskw.

Wyniki Ski-skiring:
1. Rzadkosz Stanisław i Gąsienica Mieczysław – Sawoj
2. Gał Stanisław – Gratis
3. Gąsienica Mieczysław i Rzadkosz Stanisław – Nepal
4. Dziuban Jacek i Bobak Tadeusz – Baca
5. Nędza Chotarski Andrzej – Aktor
6. Skupień Małgorzata i Rapacz Joanna – First Touch
7. Czyszczoń Wojciech i Marcin – Bojar
8. Bobak Stanisław i Tadeusz – Dolnik
9. Dziuban Jacek i Bobak Tadeusz – Karino
10. Rusnak Michał i Stanisław – Jagoda
11. Galica Andrzej i Wilkus Piotr – Iskra
12-13. Walczak Barbara i Pietrzyk Bogdan – Fest
12-13. Galica Andrzej i Wilkus Piotr – Jawor
14. Dziuban Jacek i Bobak Tadeusz – Ładna
15. Walczak Barbara i Pietrzyk Bogdan – Jarwis
16. Medes Paweł i Chotarski Andrzej – Świstek
17. Rusnak Michał i Rusnak Stanisław – Jankes
18. Dziuban Jacek i Bobak Tadeusz – Cyprys
Wilkus Piotr i Skupień Damian – Gibek II dyskw.

Ogólna punktacja po zawodach w Ludźmierzu:

1 koń Sawoj Stanisław Rzadkosz 249
2 koń Gratis Stanisław Gał 184
3 koń First Touch Małgorzata Skupień 170
4 koń Nepal Stanisław Rzadkosz 120
5 koń Karino Marcin Dziuban 108
6 koń Aktor Andrzej Nędza Chotarski 64
7 koń Dolnik Anna Bobak 52
8 koń Jurata Damian Skupień 27
8 koń Jagoda Stanisław Rusnak 27
10 koń Baca Jacek Dziuban 16
11 koń Dragon Stanisław Rzadkosz 14
11 koń Fest Bogdan Pietrzyk 14
13 koń Nugat Marcin Dziuban 13
13 koń Gibek II  Paweł Szaflarski 13
15 koń Salwa Andrzej Babiarz 12
15 koń Zefir Krzysztof Gustab 12
16 koń Jurata II Jna Handzel 10
17 koń Fokus Stanisław Gał 9
18 koń Iskra Józef Galica 7
19 koń Bak Józef Galica 6
19 koń Bojar Wojciech Czyszczoń 6
21 koń Jarwis Bogdan Pietrzyk 5
22 koń Antek Stanisław Pańszczyk 3
22 koń Gibek I Stanisław Rusnak 3
22 koń Fretka Jacek Dziuban 3
22 koń Jawor Andrzej Galica 3
22 koń Milek Piotr Bafia 3
22 koń Cyprys Anna Bobak 3
28 koń Bols Marcin Śledź 2
28 koń Dyngus Andrzej Sieczka 2
30 koń Wicher Jan Barnaś 1
30 koń Perła Mieczysław Gąsienica 1
30 koń Świstek Paweł Medes 1 
 

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na głoszenie.

ID informacji: brak

Sponsor nagórd

Patron kumoterki.pl

Znajomi Kumoterek